No 309 60.Bölüm Fragmanı

No 309 60.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen No 309 dizisinin yeni sezonu 20 Eylül Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle olacak. Her bölümü soluksuz izlenen diziyle ilgili fragman ve tüyoları sitemizde bulabilirsiniz. No 309 son fragmanı yayınlandı!

Başrollerinde Demet Özdemir ve Furkan Palalı gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı No 309 bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

No 309 60.Bölüm Fragmanı
Yeni Bölüm Özeti

Yıldırım’ın gelişi herkes için büyük bir sürpriz olur. Yıllar sonra babalarını karşılarında gören Lale, Nilüfer ve Nergis nasıl tepki vereceklerini dahi bilemezler. Songül ise Yıldırım’a öfke doludur. Songül’ün hışmına uğrayan Yıldırım için geçen yılları telafi etmek çok zor olacaktır. Onur ise hayatının şokuyla sarsılır. Özge kızıyla geri dönmüş ve Onur’a her şeyi anlatmıştır. Onur, bir kızı olduğunu Lale’ye anlatmanın yolunu bulmaya çalışır. Duru’nun ortaya çıkışı Onur ve Lale’nin ilişkilerine nasıl etki edecektir?

3 Yorum Var

 1. Anonim

  19 Eylül 2017 - 00:27

  Laleye siyah saç daha çok yakışıyordu.

 2. Bocuk.

  14 Eylül 2017 - 10:19

  Konu sıkıntısı çekildigi gayet acik duzgun bir karakter çizilen onur alakasiz cocuk krizi yaşatılıyor eğer betulun bir oyunu degilse lale ile tekrar bir kavga konusunu başarıyla tamamlanır ve bu da seyirciyi 10 bolum oyalar.senaristletimizi ve yapimcisini kutluyoruz.ama dizi kalitesini kaybediyor.orjinalini coktan aştı .diger dizilerden farki kalmadı entrika yalanlar.ve para .

 3. Angel

  13 Eylül 2017 - 21:04

  Sıktınız artık final yapın eskidi artık güzel yeni diziler başlamışken eski diziler rafa kalktı

© 2017 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.